Wyraz SPA pochodzi od łacińskiej sentencji Sanus Per Aquam i oznacza „zdrowy przez wodę”
Już w starożytności dostrzegano dobroczynne działanie wód termalnych oraz silną więź między zdrowiem fizycznym i psychicznym. W dzisiejszych czasach SPA, to również doskonałe miejsce na regenerację, wyciszenie i odzyskanie sił witalnych.

Chcielibyśmy Państwa serdecznie zaprosić, do naszego centrum odnowy biologicznej Green Spa, gdzie piękno rozumiane jest w sposób holistyczny.

Kameralna atmosfera przy dźwiękach muzyki i blasku świec, zapewni pełne odprężenie. Natomiast wykwalifikowany personel oraz bogaty pakiet masaży i zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało, zagwarantuje relaks i odpoczynek psychiczny.

Sprawdź naszą ofertę zabiegów SPA

ZOBACZ ZABIEGI SPA

Bardzo komfortowe miejsce z wieloma atrakcjami, szczególnie polecam zabiegi w SPA.

Masaże w SPA rewelacyjne :) Obsługa basenowa świetna i sympatyczna. Pan z basenu w czynie społecznym został dłużej godzinkę, aby dzieci mogły się "wyszaleć" - podziwiam, gdyż to była jego 13 h pracy :) To się nazywa miły stosunek do klienta :)

Bardzo ładny apartament, czysty schludny. Dodatkowo wraz z przyjaciółkami skorzystałyśmy z basenu i SPA- bardzo dobry masaż relaksacyjny! Obsługa miła i pomocna.